Core Primal Vitamin P5 Şampuan (Erkek Yağlı Saçlar)

Core Primal Vitamin P5 Şampuan (Erkek Yağlı Saçlar)

Ürün Kodu:143326696281316400
Stok Durumu:
KDV Dahil: 17,0TL KDV Hariç: 17,0TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum     Yorum Yap

Core Primal Vitamin P5 Şampuan (Erkek Yağlı Saçlar)

İsminden de anlaşılacağı gibi Vitamin P (Permeabilite, geçirgenlik) bioaktif bileşenleri, şampuanın saç derisi tarafından tam olarak emiliminin sağlanması açısından olumlu derecede etkilidir. Fulvik extract ve soğuk pres bitkisel yağlarda doğal olarak bulunan vitamin P% bileşenleri saçlara daha fazla elastikiyet, tarama kolaylığı ve saçlı deriye daha sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.


Primal Şampuan saç dökülmesi problemi olanlar için, saç tellerini onarmak isteyenler için, daha güçlü sağlıklı saç derisine kavuşmak isteyenler için fulvik extract ve soğuk pres bitkisel yağlardan elde edilen bioaktif vitamin P5 formülü ile üretilmiş özel bir şampuandır.


Primal Şampuan’ın üstün performansının yanı sıra diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında eşsiz teknolojisi ile kullanımı son derece kolay ve zahmetsizdir.

PRIMAL ŞAMPUAN’IN ETKİLERİ

Core Primal içeriğini oluşturan Vitamin P bioaktif bileşenlerinin, dökülmelere neden olan saç köklerini baskılayan maddeleri (5 AR ve DHT) bloke ettiği bilimsel yayınlara dayanır. Core Primal şampuan sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

Kepeklenme, pullanma nedeniyle tahriş olan saç derisindeki kollajen doku denilen destek yapının sağlığı ve dayanıklılığı üzerine olumlu etkilidir. Kepeği azaltır ve yeniden oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Saç tellerini kalınlaştırır, güçlendirir, düzenli ve sürekli kullanımda ölmemiş saç foliküllerinin beslenmesini destekler. Zayıflamış saç köklerini canlandırıp saça direnç, dolgunluk, parlaklık ve hacim kazandırmaya yardımcı olur.

Melanin hücrelerini bioaktif bileşenlerle destekleyerek saçın orjinal rengini muhafaza eder. Erken saç beyazlamasını önlemeye yardımcı olur.

PRIMAL ŞAMPUAN’IN ÖZELLİKLERİ

1. Kolayca kurulanır.
2. Yıkama bittikten sonra havalı saçlar sağlar.
3. Saça kremsi bir yapı oluşturur.
4. Hoş bir koku verir.
5. Önemli bir bölümü doğal maddelerden oluştuğu için zehirlenme etkisi yoktur.
6. Biyolojik olarak rahatlıkla çabuk parçalanabilir durumdadır.

CORE PRIMAL ŞAMPUAN GÜVENLİDİR

- Güvenirliği bitmiş ürün ile yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.
- Bitkisel kaynaklıdır ve bugüne kadar bildirilen hiçbir yan etkisi yoktur.
- pH değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji, tahriş ve iritasyona neden olmaz.
- Renklendirici içermez, parfümsüzdür.
- Yapışkan olmayan ve rahatsızlık vermeyen bir dokusu vardır.
- Hoş kokuludur ve kullanımı kolaydır.

CORE PRIMAL KULLANIM ŞEKLİ

Islak saça 5 (beş) dakika kadar hafif masaj yaparak uygulayın, minimum 5 (beş) dakika bekletin ve iyice durulayın. Boyalı saçlar için primal serum ve primal solüsyon ile kullanılması önerilir.

Yorum YapNot: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü           İyi